fbpx

Nutikodu

Sinu kodu Sinu telefonis.

Tahaksid muuta oma kodu Nutikaks ja lülitada tuled kustu kas või teisest maailma otsast? Pakume erinevaid targa kodu juhtimisvõimalusi, et saaksid oma nutitelefonist elektriseadmeid juhtida (lambipirnid, nutikile, kohvimasin jne). Meie kaudu saad tellida ka paigalduse ja seadistamise! Lisaküsimustele on valmis vastama Arpad (+372 56710524, arpad@nutiklaas.ee).

Erinevad Nutikodu juhtimisvõimalused:

⦾ Nutipistiku abil voolu läbilaskvuse kontrollimine

⦾ Ukseanduri abil automaatne sisse/välja lülitamine

⦾ Laelambi dimmerdamine

⦾ Niiskuse ja temperatuuriandurite abil sisse/välja lülitamine

⦾ LED ribade valgustugevuse juhtimine

⦾ Liikumisanduri abil sisse/välja lülitamine

⦾ Muud erilahendused

Meie poolt pakutavaid nutireleesid iseloomustab suur ühildatavus, avatus ning toodete väikesed mõõtmed.

Erinevalt paljudest teistest nutividinatest, ei vaja meie tooted keskseadet vaid töötavad tavalises WiFi võrgus. Tooteid on võimalik lülitada samast wifi võrgust ka ilma välise interneti ühenduseta. Kasutades tasuta pilveteenust võid tuled kustu panna ka teisest maailma otsast. 

Tooted saab hõlpsasti lisada paljudesse kodujuhtimiskeskustesse, nagu Homeassistant või openHAB, mis mõlemad on vabavaralised ning pakuvad hulganisti lisafunktsionaalsust (nagu HomeKit tugi). Liidestamise võimalused on pea piiramatud kasutades CoAP, MQTT protokolle või REST api võimalusi. 

Kellele kaasa tulev tarkvara ei meeldi, saab tootele paigaldada ka alternatiivseid tarkvarasid näiteks Tasmota või Mongoose OS mis lisab HomeKit toe.