fbpx

3M Aknakiled

Lisaks Nutikilele pakume ka 3M päikesekaitsekilesid, mis aitavad palavatel ilmadel toatemperatuuri väga efektiivselt vähendada. 3M on päikesekaitsekilede leiutaja ja nr 1. tootja maailmas. Samuti on 3M ainuke, kes toodab ise kõik kilede komponendid (liim, polüester, jt). Meie oleme antud päikesekaitsekilesid paigaldanud näiteks Tapa kaitseväelinnakusse, Tartu mnt 10 büroohoonele, kui ka paljudele eramajadele.

PÄIKESEKAITSEKILED - 3M Prestige seeria

Prestige kiled on kaasaegsed preemium nano-päikesekaitsekiled, mis ei tekita peegeldusefekti ehk hoone välisilme ei muutu. Toimivad päikesekiirguse kõigi komponentide suhtes: valguse, soojuse ja UV-kiirguse suhtes. Tegemist on üle maailma kõrgelt hinnatud kiledega. Kasutame antud kilede paigalduseks enda väljakoolitatud 3M sertifikaadiga paigaldajaid ja pakume kõikidele kiledele ja paigaldusele 10 aastast garantiid.

Päikesekaitsekile valikus on kolm tooni: 40, 70 ja 90.

Prestige 40 Exterior on kõige tumedam, seetõttu ülimalt tõhus ja vähendab soojust ligikaudu 60%.

Prestige 70 Exterior on õrnalt helesinine ja vähendab soojust ligikaudu 50%. Eestis on see kõige populaarsem, moodustades ligikaudu 70% koguturul paigaldatavatest aknakiledest. Sobib ideaalselt nii eramajadele, kontoriklaasidele ja kortermajadele. Peamine eesmärk on vähendada ruumi tulevat päikesekuumuse hulka. Paigaldatakse õuepoolselt küljelt, mistõttu kasutatakse paigalduseks käärtõstukit või muid abivahendeid. Prestige 70 Exterior laseb sisse loomuliku valguse vähendades palavust ligi poole võrra. UV-kiirgust blokeerib 99,9% ja seetõttu kaitseb mööblit pleekimise eest. Kile on samas hinnaklassis Prestige 40 Exterior päikesekaitsekilega.

Prestige 90 Exterior on ainus täiesti toonita päikesekaitsekile maailmas ning vähendab soojust ligikaudu 20%.

PEEGELKILED - 3M Peegeldavad päikesekaitsekiled

Peegelkile on efektiivne lahendus liigse päikeselõõsa varjestamiseks.  Kiled on leiutatud ja laialdaselt kasutusel aastast 1958. Lisaks modernsele välimusele pakuvad peegelkiled ka osalist privaatsust – Kui õues on valge, siis tänu peegeldusele ei saa möödujad Teie tubastele tegemistele pilku heita, ja vaade toast õue on suurepärane. Kui õues on pime, siis võivad möödujad siiski tuppa sisse näha. Seetõttu pole ta kõige tõhusam privaatsuse vastu, kuid tapva päikesekuumuse kaitseks ideaalne ja taskukohane lahendus.

Näidis tulemusest: peegelkileta vs peegelkilega

Esita meile päring siit ning edastame Teile esialgse hinnapakkumise:    Nutikile värvitoon: TumehallPiimjasMuu (3M päikesekaitsekile)Pimendav (uus!)
    Objekti seisukord: Maja on täiesti valmis.Ehitusjärgus, aga klaasid on paigaldatud.Ehitusjärgus, aga klaase pole veel paigaldatud/tellitud.Maja alles projekteerimisel.Muu
    Aknaraami tüüp: PuitalumiiniumTäispuit akenPVC ehk plastikakenAlumiiniumakenKlaasist vaheseinMuu/ei tea